image

Uzņēmums

„Stāsts par mēbeļu furnitūru ir stāsts par cilvēkiem, jo, tikai izprotot cilvēciskās vajadzības, varam palīdzēt radīt funkcionālas mēbeles mūsdienīgai dzīves telpai.”

Aigars Lūks, AM Furnitūra dibinātājs un vadītājs

AM Furnitūra ir uzticams mēbeļu furnitūras ražotājs un tirgotājs

AM Furnitūra ir viens no lielākajiem mēbeļu sastāvdaļu ražotājiem un tirgotājiem Baltijā un pazīstams inovatīvu produktu ražotājs Ziemeļeiropā. Mūsu stabilitāti ar gandarījumu nodrošina profesionāļu komanda un mūsu klienti, kas ir labākie mēbeļu ražotāji. Palīdzam rast veiksmīgākos risinājumus interjera un mēbeļu dizaina pasaulē kopš 1998. gada, ik dienu piepildot interjera dizaineru, projektētāju, arhitektu un ikviena, kas vēlas uzlabot savu dzīves telpu, ieceres.

2010. gadā mēs izveidojām internetveikalu eamf.lv – lielāko un modernāko mēbeļu sastāvdaļu un furnitūras internetveikalu Baltijā. 2011. gadā radījām alumīnija profila produktu līniju Amflex. Pateicoties augstajai kvalitātei, Amflex produkcija gūst ievērību un tiek eksportēta uz vairākām Eiropas valstīm. Turpretim 2012. gada oktobrī durvis ver AM Furnitūra tirdzniecības filiāle Igaunijā. Kopš 2012. gada mūsu uzņēmums nepārtraukti attīstās un pašlaik esam mēbeļu detaļu un furnitūras nozares līderis Latvijā.

Mūsu darbu  atzinīgi ir novērtējusi arī viena no pazīstamākajām sertificēšanas firmām pasaulē BVQI (Bureau Veritas Quality International), piešķirot ISO 9001:2000 kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu.

Mūsu kaislība ir kvalitatīvi risinājumi Jūsu mēbelēm un interjeram

Mēs esam par kvalitāti ikvienā darba posmā, un jo īpaši atlasot labākos mēbeļu furnitūras piegādātājus pasaulē. Esam stabils un drošs sabiedrotais, kas ar gandarījumu piedāvā jaunus risinājumus un izaugsmi. Lepojamies ar savu ražotni Rīgā, kur pēc individuāla pasūtījuma top mūsdienīgas profilu fasādes mēbelēm, bīdāmo durvju sistēmas un tiek izstrādāti citi pieprasīti produkti.

Profesionāla un pieredzējusi komanda

Mēs esam mērķtiecīga, profesionāla un atbildīga komanda, ko veido pieredzējuši speciālisti – vairums no mums uzņēmumā strādā kopš tā pirmsākumiem. Radoši un azartiski īstenojam jaunas ieceres, vienmēr tiecamies pēc jaunām idejām un risinājumiem, lai būtu soli priekšā konkurentiem. Regulāri mācāmies un apgūstam nozares jauninājumus, kā arī dalāmies zināšanās ar citiem. Uzziniet vairāk par mūsu komandu un vērtībām.

Pasaules vadošo mēbeļu sastāvdaļu un furnitūras ražotāju pārstāvis

Lepojamies, ka varam Jums piedāvāt teicamas kvalitātes un plašu mēbeļu sastāvdaļu un furnitūras sortimentu no tādiem ražotājiem un piegādātājiem kā Blum, Hafele, Egger,Rehau, Puricelli, Italiana ferramenta, Terno scorrevoli, Volpato, Franke u.c.

Atvērti sadarbībai un izaicinājumiem

Esam atvērti jaunu sadarbību veidošanai vietējā un eksporta tirgos. Iepazīstiet mūsu ražoto mēbeļu furnitūras piedāvājumu un pārliecinieties par priekšrocībām – Jūsu klienti tās novērtēs!

Vēlaties uzzināt vairāk par mums un sadarbības iespējām? Droši sazinieties!