image

Tirdzniecības vietas

Mēbeļu furnitūras un plātņu materiālu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, noliktava un ražošanas pasūtījumu izsniegšana – Dārzciema ielā 60F

Apmeklējiet AM furnitūras tirdzniecības centru Rīgā, Dārzciema ielā 60F, lai sīkāk iepazītos ar gatavajiem mēbeļu furnitūras risinājumiem, plātņu materiāliem un ražošanas iespējām. Šeit varat apskatīt un aptaustīt gandrīz visu mēbeļu, durvju furnitūras un plātņu materiālu sortimentu, iegūt izsmeļošu informāciju no tirdzniecības speciālista, kā arī uzreiz iegādāties pieejamo produkciju. Vairumtirdzniecības pirkumu noformēšanai aicinām noslēgt sadarbības līgumu turpat mūsu birojā. Patīkamā atmosfērā palīdzēsim nokomplektēt visu Jums nepieciešamo kvalitatīvu mēbeļu izgatavošanai. Tāpat šeit jūs varat izņemt gan uz vietas veiktos, gan interneta veikalā izdarītos pasūtījumus.

Aplūkojiet mūsu veikala atrašanās vietu kartē – Jūs esat laipni gaidīti!

Interneta veikals www.eamf.lv

Ienāciet interneta veikalā eamf.lv, kur varat ērti izvēlieties un pasūtīt mēbeļu furnitūru un plātņu materiālus, neizejot no mājām vai biroja. Te ir viss, kas vajadzīgs ērtai un ātrai iecerēto mēbeļu detaļu saņemšanai, – vienkāršs pasūtīšanas process, iespēja redzēt preču pieejamību noliktavā, norēķināties tiešsaistē, rezervēt preces, apskatīt pasūtījumu vēsturi, iegūt informāciju par saistītajām un aizstājējprecēm, skatīt preces ar savām īpašajām cenām, aplūkot jaunākās akcijas un izmantot vēl daudz citu priekšrocību. Vajadzīga palīdzība? Droši sazinieties ar mums!