image

Tirdzniecības vietas

Mēbeļu furnitūras un plātņu materiālu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība – Ķīšezera iela 9

Apmeklējiet AM furnitūras tirdzniecības centru un noliktavu Rīgā, Ķīšezera ielā 9, lai sīkāk iepazītos ar gatavajiem mēbeļu furnitūras risinājumiem, plātņu materiāliem un ražošanas iespējām. Šeit varat apskatīt un aptaustīt gandrīz visu mēbeļu, durvju furnitūras un plātņu materiālu sortimentu, iegūt izsmeļošu informāciju no tirdzniecības speciālista, kā arī uzreiz iegādāties pieejamo produkciju. Vairumtirdzniecības pirkumu noformēšanai aicinām noslēgt sadarbības līgumu turpat mūsu birojā. Patīkamā atmosfērā palīdzēsim nokomplektēt visu Jums nepieciešamo kvalitatīvu mēbeļu izgatavošanai.

Aplūkojiet mūsu veikala atrašanās vietu kartē – Jūs esat laipni gaidīti!

AM furnitūra ražojumu tirdzniecība un pasūtījumu izsniegšana – Ganību dambis 25 d

Klientu ērtībām un ātrākai ražošanas pasūtījumu saņemšanai, esam atvēruši jaunu noliktavas un tirdzniecības vietu Rīgā, Ganību dambī 25d. Šeit jūs varat ne tikai izņemt savus ražošanas pasūtījumus – bīdāmās durvis, mēbeļu detaļas un LED spoguļus, bet arī uzskatāmā un skaistā ekspozīcija zālē, apskatīt, pataustīt, modelēt un izvēlēties materiālus savam nākošajam bīdāmo durvju vai mēbeļu detaļu projektam. Iespēja kopā ar mūsu pārdevēju-konsultantu uzreiz uz vietas, noformēt mūsu interneta veikalā arī mēbeļu detaļām klāt nepieciešamo furnitūru (saņemšana Ķīšezera ielā 9 vai ar piegādi).

Interneta veikals www.eamf.lv

Ienāciet interneta veikalā eamf.lv, kur varat ērti izvēlieties un pasūtīt mēbeļu furnitūru un plātņu materiālus, neizejot no mājām vai biroja. Te ir viss, kas vajadzīgs ērtai un ātrai iecerēto mēbeļu detaļu saņemšanai, – vienkāršs pasūtīšanas process, iespēja redzēt preču pieejamību noliktavā, norēķināties tiešsaistē, rezervēt preces, apskatīt pasūtījumu vēsturi, iegūt informāciju par saistītajām un aizstājējprecēm, skatīt preces ar savām īpašajām cenām, aplūkot jaunākās akcijas un izmantot vēl daudz citu priekšrocību. Vajadzīga palīdzība? Droši sazinieties ar mums!