image

Sadarbības projekti

Individuālā vizīte klientu piesaistei Austrijā un Anglijā

2016. gada 18. maijā SIA AM Furnitūra noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2016/316 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par dalību projektā “Starptautiskās konkurētspējas veicināšans”, kuras ietvaros tika realizēts projekts “Tirdzniecības misija Austrijā un Anglijā”.

Projekta rezultātā notiek aktīvs darbs pie sadarbības līgumu noslēgšanas ar uzņēmumiem Austrijā un Anglijā.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB

 

Individuālā vizīte klientu piesaistei Somijā un Norvēģijā

2015. gada 23. decembrī SIA AM Furnitūra noslēdza līgumu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/15/78/249 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par dalību projektā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”, kuras ietvaros tika realizēts projekts “Individuālā vizīte klientu piesaistei Somijā un Norvēģijā”.

Projekta rezultātā esam uzsākuši sadarbību ar partneri Somijā.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB

Ražotnes izveide mēbeļu detaļu izgatavošanai

2014. gada 2. oktobrī SIA AM Furnitūra noslēdza līgumu Nr. L-APV-14-0210 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta Nr. APV/2.1.2.4.0/14/04/008 Ražotnes izveide mēbeļu detaļu izgatavošanai īstenošanu. (Augstas pievienotās vērtības investīcijas (4. kārta)).

Projekta ietvaros tika veiktas augstas pievienotās vērtības investīcijas SIA AM Furnitūra struktūrvienībā Ražotne, iegādājoties iekārtas mēbeļu detaļu izgatavošanai.

Iekārtas nodrošina laminēto un akrila kokskaidu mēbeļu detaļu ražošanu ar neredzamu plaknes un malas savienojuma šuvi, ko uzņēmums realizē Latvijas un ārvalstu klientiem.

Projektā paredzētās ražošanas iekārtas ir saņemtas, uzstādītas un nodotas ekspluatācijā.
Ražošana ir uzsākta!

Projekta realizācija ir pabeigta.

img501