image

Sadarbības partneri

Sadarbojamies ar vairāk nekā 40 piegādātājiem, kuru vidū ir pasaulē izcilākie mēbeļu furnitūras zīmoli.

Häfele – Jūsu ceļvedis mēbeļu ražošanas un furnitūras pasaulē

Häfele GmbH & Co KG ir visā pasaulē pazīstams furnitūras ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas aizvien piedāvā novatoriskus gan mēbeļu, gan durvju furnitūras tehniskos risinājumus. Tā ir kvalitatīva produkcija par pieņemamu cenu. Plašāka informācija www.haefele.de.

Blum – progress kustībā

Blum ir starptautiski pazīstama kompānija, kas piedāvā augstas kvalitātes mēbeļu furnitūru ražotājiem, tirgotājiem, mēbeļu pircējiem un salicējiem visā pasaulē. Plašāka informācija www.blum.com.

EGGER

EGGER ir vadošais plātņu materiālu ražotājs Eiropā, kas ar savām dizaina un produktu inovācijām nosaka galvenās tendences visā nozarē. Plašāka informācija www.egger.com.

Decospan

Eiropas līderis finierētu plātņu materiālu ražošanā. Kvalitāte, inovācijas un ilgtspējīga attieksme pret apkārtējo vidi – tās ir Decospan produkcijas priekšrocības, kas to izceļ uz padara par izvēli Nr.1 daudziem vadošajiem mēbeļu ražotājiem. www.decospan.com 

Mandelli – itāļu stils un kvalitāte

Iepazīstiet itāļu uzņēmuma Mandelli durvju furnitūru – katrs modelis ir dizainera darbs, kura autora vārds būs īpašas virsvērtības ieguvums katras mājas interjeram. Plašāka informācija www.mandelli.it.

Franke

Viens no pasaulē vadošajiem virtuves produktu un risinājumu piegādātājiem, kas nodrošina izcilu vidi kulināriem piedzīvojumiem un ērtākai ikdienai. Esam Franke oficiālie izplatītāji Latvijā tādām produktu grupām kā Izlietnes, ūdens maisītāji, tvaiku nosūcēji un atkritumu sistēmas. www.franke.lv

Rejs

Uzņēmuma Rejs mēbeļu furnitūras sortimenta pamatvērtības ir mūsdienīgas tehnoloģiskās projektēšanas programmas un augstvērtīgu materiālu izmantošana preču ražošanā. Plašāka informācija www.rejs-am.pl.

Italiana Ferramenta

Italiana Ferramenta specializējas augstas kvalitātes mēbeļu rūpniecībai paredzētu dzelzs aksesuāru ražošanā. Uzņēmuma darbības kredo ir kvalitāte un oriģinalitāte. Plašāka informācija www.italianaferramenta.it.

Viefe

VIEFE ir rokturu ražotājs no Spānijas, kas no sava dibinasanas brīža, 1932.gadā, ir specializējies tieši dizaina rokturu ražošanā. Zīmola tradīcijas, izkoptās nišas zināšanas un vienmēr aktuālais dizains, apliecina so rokturu pievienoto vērtību ar katru jaunu kolekciju. https://www.viefe.com/

Terno Scorrevoli

Itāļu durvju un mēbeļu bīdāmo sistēmu ražotājs, kas jau 70 gadus rada eleganta dizaina un augstas kvalitātes patentētus bīdāmo sistēmu mehānismus. Esam oficiālie pārstāvji Latvijā un Igaunijā. https://www.ternoscorrevoli.com/en

Didheya

Uzņēmums, kas nodarbojas ar dizaina un dekoratīvo elementu ražošanu no tērauda, alumīnija un cinka, galvenokārt strādā furnitūras, konstrukciju un interjera jomā. Plašāka informācija www.didheya.com.

Vēlaties uzzināt vairāk par pārstāvētajiem zīmoliem? Sazinieties ar mums!