image

Plātņu materiāli

Egger plātnes un malas

Pasūtiet kvalitatīvas plaša sortimenta Egger plātnes un apdares malas jebkuras Jūsu mēbeles izgatavošanai. Piedāvājam iegādāties 1/4 daļu un 1/2 no loksnes vai jau gatavas mēbeļu detaļas. Jums nav jāpārmaksā – pasūtiet un saņemiet materiālu tieši tik, cik tas ir nepieciešams. Laminētas kokskaidu plātnes, MDF plātnes, saplāksnis, dekoratīvas plātnes, galda virsmas – izvēlieties un ērti saņemiet materiālus lieliskām mēbelēm!

Kāpēc vērts izvēlēties Egger materiālus?

  • Dabīga struktūra. Pieskaroties var sajust īsta koka šķiedru, dabīgā akmens raupjumu vai lina auduma maigumu. Jebkura piedāvātā materiāla imitācija neliks Jūsu sajūtām vilties visu mēbeles kalpošanas laiku.
  • Augsta nodilumizturība. Atbilstoši plātņu materiāli nodrošina izturību pret skrāpējumiem vai citiem sadzīves defektiem, kas var rasties mēbeles ekspluatācijas laikā. Rezultātā tā kalpo ilgi, izskatoties kā jauna un nezaudējot savas funkcionālās priekšrocības.
  • Mitruma izturība. Galda virsmas tiek aplīmētas ar plastikātu no redzamās puses un mitruma izturīgu papīru no slēptās puses. Tas nodrošina pilnīgu galda virsmas aizsardzību no mitruma piekļuves riska.
  • Plātnes blīvums un tīrība no svešķermeņiem. Pateicoties kvalitatīvai un tīrai kokskaidu plātnei, zāģējot mēbeles to izgatavošanas laikā neveidojas izrāvumi vai neestētiskas urbuma vietas. Skrūves un furnitūra turas stipri, un mēbele ir izgatavota bez zāģēšanas iekārtu radītiem defektiem.

Jūsu dizaina iecerēm piedāvājam arī

  • Glancēta akrila plātnes. Materiāla pamatā ir augstas kvalitātes MDF plātne, kas pārklāta ar glancētu akrila slāni, kas nodrošina Jūsu mēbelēm skaistu dizainu un ilgu kalpošanas laiku.
  • Krāsotas un lakotas MDF plātnes.
  • Dekoratīvās plātnes ar bambusa un ādas (imitācijas) dekoru (pārklājumu).

Mēbeļu detaļu iegāde internetā un klātienē

Piedāvājam ērti un ātri izvēlēties un pasūtīt vajadzīgos plātņu materiālus un mēbeļu furnitūru mūsu interneta veikalā eamf.lv. Vienmēr laipni gaidām un konsultējam arī klātienē AM furnitūras tirdzniecības centrā Rīgā, Ķīšezera ielā 9, kur varat tuvāk iepazīt plašo risinājumu klāstu, aplūkot un aptaustīt dažādus materiālus, faktūras un detaļas, izmēģināt mehānismu darbību un smelties svaigas idejas oriģinālam interjera dizainam.

Piegāde jebkurā vietā

Visa veida lokšņu materiālus un furnitūru piegādājam jebkurā Jūsu norādītajā vietā ar mūsu kravas automašīnu Mitsubishi Fuso, kas ir īpaši piemērota ērtai un drošai plātņu materiālu un lokšņu pārvadāšanai.

Nepieciešama palīdzība plātņu materiālu iegādē? Droši sazinieties ar mums!