image

Mēbeļu furnitūra

Mēbeļu sastāvdaļu tirdzniecība un konsultācijas

Palīdzam un konsultējam, ja meklējat risinājumus mūsdienīgām un oriģinālām mēbelēm, dzīvojamās vides, sabiedrisku iestāžu vai biroju labiekārtošanai. Piedāvājam pasaules vadošo mēbeļu un durvju furnitūras ražotāju kolekcijas, kas līdzīgi izciliem mūzikas instrumentiem apvieno labāko dizainu un funkcionalitāti, piešķirot individuālu raksturu un harmoniju Jūsu videi.

 Mūsu piedāvājums Jūsu dizaina iecerēm

  • Mēbeļu furnitūra. Piedāvājam mēbeļu furnitūras produktus un risinājumus, sākot ar mēbeļu rokturiem un beidzot ar garderobju un mēbeļu apgaismojuma sistēmām. Funkcionāli un droši atslēgu, atvilktņu un pacelšanas mehānismi, daudzveidīgi alumīnija profili un stikli mēbeļu fasādēm, bīdāmās sistēmas, elektropreces un citi risinājumi birojiem, virtuvēm un guļamistabām. Īpašam dizaina baudījumam – daudzveidīgi apdares paneļi, koka plātnes un kokgriezumi. Pasūtiet internetā vai konsultējieties AM furnitūras tirdzniecības centrā, jautājiet – palīdzēsim ar prieku!
  • Durvju furnitūra. Saņemiet visu, kas nepieciešams Jūsu durvju funkcionalitātei, drošībai un vizuālajam noformējumam. Plašā izvēlē labāko zīmolu kolekciju durvju rokturi, drošākie durvju slēgšanas cilindri, praktiski mehānismi un kvalitatīvi durvju aksesuāri. Iepazīstiet mūsdienīgus risinājumus bīdāmajām koka un stikla durvīm – ērtības un elegance Jūsu interjeram!

Izcili zīmoli, kvalitāte un inovācijas

Ar prieku un lepnumu piedāvājam kvalitatīvāko mēbeļu furnitūru no Eiropas zīmolu Blum, Häfele, Italiana Ferramenta, Terno Scorrevoli un citām kolekcijām, kas izceļas ar lielisku dizainu, funkcionalitāti un inovācijām.

Nepieciešama palīdzība mēbeļu furnitūras iegādē? Droši sazinieties ar mums!