image

Pārdošanas komanda

Kristīne Jēkabsone

Pārdošanas daļas vadītāja
+371 26441123
kristine@amf.lv

Juris Krastiņš

Klientu grupas vadītājs
+371 27347222
juris@amf.lv

Kristīne Džeriņa

Tirdzniecības speciāliste

+371 20012092

kristinedzerina@amf.lv

Kristaps Bērziņš

Tirdzniecības speciālists

+371 26131888

kristapsberzins@amf.lv

 

Māris Ziemelis

Klientu grupas vadītājs
+371 26565183
maris@amf.lv

Kristaps Sutra

Tirdzniecības speciālists
+371 28952508
kristaps@amf.lv

Jānis Vostrjakovs

Tirdzniecības speciālists
+371 27002083
JanisVostrjakovs@amf.lv

Diāna Puka Mežaraupe

Klientu grupas vadītāja
+371 26677130
diana@amf.lv

Uldis Zaharovs

Tirdzniecības speciālists
+371 26576555
uldis@amf.lv

Ieva Kārkliņa

Tirdzniecības speciāliste
+371 26374508
ieva@amf.lv

Mārtiņš Mucenieks

Klientu grupas vadītājs
+371 22405366
martins.mucenieks@amf.lv

Agnis Rūja

Tirdzniecības speciālists

+371 27376555

agnis.ruja@amf.lv

Toms Erdmanis

Tirdzniecības speciālists

+371 22008811

toms@amf.lv

 

Kaspars Vēvers

Klientu grupas vadītājs

+371 25599066

kaspars.vevers@amf.lv

Salvis Leimanis

Vidzemes klientu grupas vadītājs
+371 22359244
salvis@amf.lv

Kaspars Ciematnieks

Latgales klientu grupas vadītājs
+371 26531291
kasparsciematnieks@amf.lv

Vjačeslavs Kolosovs

Kurzemes klientu grupas vadītājs
+371 28002253
kurzeme@amf.lv

Edīte Mārtinsone

Vidzemes klientu tirdzniecības speciāliste

+371 20200631

edite@amf.lv

 

Jānis Zušmanis

Latgales klientu tirdzniecības speciālists
+371 29388146
janis.zusmanis@amf.lv

Sazinieties ar mums – priecāsimies sadarboties!