image

Pārdošanas komanda

Mēs esam mērķtiecīga, profesionāla un atbildīga komanda, kuru veido pieredzējuši speciālisti – vairums no mums uzņēmumā strādā no tā pirmsākumiem. Esam radoši un azartiski jaunu ideju īstenošanā, vienmēr tiecamies pēc jaunām idejām un risinājumiem, lai būtu soli priekšā konkurentiem. Regulāri mācāmies un apgūstam nozares jauninājumus, kā arī dalāmies zināšanās ar citiem.

evija

Evija Matuka, vairumtirdzniecības vadītāja                                          Pēc izglītības Evija ir finanšu ekonomiste. Mēbeļu sastāvdaļu un furnitūras tirdzniecības nozarē nokļuva nejauši, bet, kā vēlāk izrādījās, Evijai tas patīk un padodas. Darba pieredze šajā jomā ir jau vairāk nekā 15 gadu. Par vienu no saviem lielākajiem profesionālajiem panākumiem uzskata zīmola Egger ieviešanu Latvijā. Brīvajā laikā labprāt apmeklē teātri un kino, īpaši interesē skandināvu filmas. Pēc spraigas darba nedēļas spēkus atjauno pie dabas, dodoties garās pastaigās vai velobraucienos.

Mob.tel. +371 22323108

e-pasts: evija@amf.lv

karlis

Kārlis Laurinovičs, tirdzniecības speciālists                                              Kārli līdz tirdzniecībai aizvedušas bites. Kārlis pēc dabas ir tehnisks cilvēks, kuram patīk visa veida braucamie – moči, mašīnas, traktori. Taču sākot nodarboties ar biškopību un pārdodot medu savā saimniecībā Kārlis sapratis, ka tirdzniecība un komunikācija ar klientiem ir tas, ko viņš vēlas turpmāk dzīvē darīt. Pilnveidojis savas zināšanas gan uzņēmējdarbībā gan arī kā mārketinga un reklāmas speciālists, Kārlis savu ikdienas darbu saista ar klientu apkalpošanu, kur milzīgu gandarījumu rod, ja klients atgriežas vēl un vēl. Pēc saspringtas darba dienas Kārlis spēkus atgūst ik svētdienas pirts rituālos.

Mob.tel.: +371 26219894

e-pasts: karlisl@amf.lv

 

uldis

Uldis Zahārovs, tirdzniecības speciālists                                         Uldim ir daudzu gadu darba pieredze mēbeļu ražošanas jomā un māksliniecisko mēbeļu galdnieka izglītība. Viņu saista tirdzniecības speciālista amats, jo viņš uzskata sevi par komunikablu cilvēku, kam patīk meklēt inovatīvus risinājumus. Ulda vaļasprieks ir makšķerēšana.

Mob.tel. +371 26576555

e-pasts: uldis@amf.lv

juris

Juris Krastiņš, tirdzniecības  speciālists                                               Jurim ir maģistra grāds enerģētikā un elektrotehnikā, taču viņa brīvā laika aizraušanās ir arhitektūra, interjers un dizains, kas bija viens no iemesliem kāpēc Juris izvēlējās darbu AM furnitūra. Ar mēbeļu nozari un arhitektūru saistās arī viena no pirmajām Jura darba pieredzēm, jo savulaik ir nācies strādāt gan mēbeļu ražošanas uzņēmumā, gan sadarboties ar vairākiem arhitektu birojiem. Gandarījumu darbā Jurim sniedz iespēja apgūt ko jaunu, kā arī pārstāvēt kvalitatīvus nozares zīmolus – Blum, Egger, Festool u.c.

Papildus iepriekš minētājām interesēm, Jurim patīk arī aktīvi izkustēties – ziemā slēpojot vai vasarā spēlējot pludmales volejbolu.

 Mob.tel. +371 27347222

e-pasts: juris@amf.lv

diana

Diāna Puka-Mežaraupe, tirdzniecības speciāliste                            Pirms darba AM furnitūra, Diāna ir strādājusi uzņēmumā, kas nodarbojas ar mēbeļu ražošanu un tirdzniecību. Šī pieredze viņai ir devusi labu pamatu tam, lai tagad spētu iejusties savu klientu “ādā”, labāk izprotot viņu biznesa problēmas un vajdzības pēc mēbeļu materiāliem. Jo kā saka pati Diāna, tad lielākais gandarījums darbā ir apmierināti klienti. Kolēģi Diānu raksturo kā enerģisku un pozitīvu personību, kas nospraustos mērķus panāk ar savu neatlaidību un darba spējām. Atpūtu un spēku atjaunošanu, Diāna vislabprātāk gūst pavadot laiku pie jūras.

 Mob.tel. +371 26677130

e-pasts: diana@amf.lv

maris

Māris Ziemelis, tirdzniecības speciālists                                         Mārim ir bakalaura grāds uzņēmējdarbībā un vadībā. Viņš ir piekritis strādāt uzņēmumā AM furnitūra tāpēc, ka saskatījis izaugsmes iespējas un dzirdējis labas atsauksmes par uzņēmuma kolektīvu, kurā strādā zinoši darbinieki, savas nozares eksperti. Kolēģi Māri raksturo kā draudzīgu, jautru cilvēku, kas nekad neatteiks pielikt palīdzīgu roku. Brīvajā laikā Mārim patīk aktīva atpūta pie dabas.

Mob.tel. +371 26565183

e-pasts: maris@amf.lv

davis-002

Dāvis Pigevics, tirdzniecības speciālists                                               Jau kopš bērnības, Dāvi ir saistījušas mēbeles un vēlme izzināt, no kā tas viss sastāv un kā tas viss darbojas. Dāvim ir programmēšanas tehniķa izglītība un kādu laiku ir strādājis auto detaļu tirdzniecības nozarē, tomēr tagad ir atgriezies pie bērnības sapņa. Dāvim ļoti patīk komunicēt un gandarījumu sniedz ikviens labi apkalpots klients. Pēc darba nedēļas, Dāvis spēkus atgūst pastaigājoties svaigā gaisā. Satiekoties ar draugiem, vai vienkārši baudot labu kino.

Mob.tel. +371 22001784

e-pasts: davis@amf.lv

salvis

Salvis Leimanis, tirdzniecības speciālists                                               Salvis ir ieguvis izglītību Latgales amatniecības meistaru skolā un vēlāk Latvijas Sporta akadēmijā kā florbola treneris. Pastrādājot par fizkultūras skolotāju tomēr sapratis, ka profesionālajā ziņā kokapstrādes un mēbeļu ražošana viņu saista vairāk. Un lielāko gandarījumu darbā sniedz spēja rast risinājumus klientiem sarežģītās situācijās. Savukārt pie florbola, Salvis, labprāt atgriežas pēc kārtīgi nostrādātas darba dienas.

Mob.tel. +371 29482836

e-pasts: salvis@amf.lv

 elizabete

Elizabete Bundiķe, vairumtirdzniecības speciālista asistente 

Elizabetes līdzšinēja darba pieredze ir saistīta ar tirdzniecību. Ieguvusi izglītību kā biroja darba vadītājs un organizators, pēc divu apģērbu veikala vadīšanas, Elizabete sapratusi, ka darbs ar klientiem viņai patīk vislabāk. Tāpēc ar lielu prieku piekritusi AM furnitūra piedāvājumam un pieņēmusi tirdzniecības asistenta izaicinājumu. Elizabetei ir ļoti svarīgi, lai katrs klients paliktu apmierināts un tiktu apkalpots pēc labākās sirdsapziņas. Pēc garas nostrādātas dienas, Elizabete spēkus atgūst dažādās sportiskās aktivitātēs.

 Mob.tel.: +371 29756696

e-pasts: elizabete@amf.lv

inese  

Inese Dvēselīte, vairumtirdzniecības speciālista asistente           Ineses galvenais nosacījums, izvēloties darbu, ir iespēja gūt jaunu pieredzi un komunikācija ar cilvēkiem, kas ir lielākais gandarījums darbā. Par to liecina arī Ineses līdzšinējā darba pieredze, kas vienmēr ir bijusi cieši saistīta ar tirdzniecību un klientu apkalpošanu – gan strādājot par tirdzniecības pārstāvi, gan veikala vadītāju. Tomēr pēc darba dienas beigām, kas pavadīta aktīvā pārdošanā un komunikācijā ar klientiem, Inesei patīk atpūsties un atgūt spēkus izlasot kādu labu grāmatu, skrienot vai pastaigājoties gar jūru.

Mob.tel. +371 28346022

e-pasts: inese@amf.lv

 

Sazinieties ar mums – priecāsimies sadarboties!