image

Pārdošanas komanda

Kristīne Jēkabsone

Pārdošanas un mārketinga vadītāja
+371 26441123
kristine@amf.lv

Arnis Čamans

Klientu grupas vadītājs
+371 26609009
arnis@amf.lv

Uldis Zaharovs

Tirdzniecības speciālists
+371 26576555
uldis@amf.lv

Juris Krastiņš

Tirdzniecības speciālists
+371 27347222
juris@amf.lv

Māris Ziemelis

Klientu grupas vadītājs
+371 26565183
maris@amf.lv

Kristaps Sutra

Tirdzniecības speciālists
+371 28952508
kristaps@amf.lv

Jānis Vostrjakovs

Tirdzniecības speciālists
+371 27002083
JanisVostrjakovs@amf.lv</a

Diāna Puka Mežaraupe

Klientu grupas vadītāja
+371 26677130
diana@amf.lv

Ieva Kārkliņa

Tirdzniecības speciāliste
+371 26374508
ieva@amf.lv

Mārtiņš Mucenieks

Tirdzniecības specialists
+371 22405366
martins.mucenieks@amf.lv

Vjačeslavas Kolosovs

Kurzemes klientu grupas vadītājs
+371 28002253
kurzeme@amf.lv

Salvis Leimanis

Vidzemes klientu grupas vadītājs
+371 22359244
salvis@amf.lv

Kaspars Ciematnieks

Latagles klientu grupas vadītājs
+371 26531291
kasparsciematnieks@amf.lv

Ineta Ostapova

Reģionālo klientu tirdzniecības speciālists
+371 29953048
ineta@amf.lv

Sazinieties ar mums – priecāsimies sadarboties!