image

Klientu atbalsts

Mūsu speciālistu komanda ar prieku palīdzēs jebkurā jautājumā, kas ir saistīts ar mēbeļu furnitūras izvēli, pasūtīšanu, apmaksu un piegādi.

Profesionālas konsultācijas un apkalpošana

Izmantojiet iespēju Jums interesējošos jautājumus par mēbeļu sastāvdaļu pasūtīšanu precizēt pa tālruni +371 67496001. Saņemiet izsmeļošas konsultācijas klātienē, apmeklējot AM Furnitūras tirdzniecības centru Rīgā, Dārzciema ielā 60F. Mēs strādājam, lai piepildītu Jūsu dizaina vajadzības un ieceres – jautājiet, palīdzēsim!

Līgumklientu servisa priekšrocības

  • Individuāla apkalpošana.
  • Ērta pasūtīšanas sistēma. Pasūtījumu saskaņošana telefoniski un/vai elektroniski.
  • Tehniskās konsultācijas.
  • Specpasūtījumu izpildes termiņi – viena līdz divas nedēļas.
  • Īpaši izdevīgi apmaksas nosacījumi vairumtirdzniecības klientiem.
  • Ērta piegāde. Iespēja ietaupīt Jūsu laiku un naudu – piegāde Rīgā un Pierīgā vienas dienas laikā. Regulāras piegādes arī pārējā Latvijas teritorijā un Baltijā.
  • Regulāra informācija par preču sortimenta jaunumiem, akcijām un citām aktualitātēm.

Ērta pasūtīšana un apmaksa

Gatavos mēbeļu furnitūras risinājumus visātrāk un vienkāršāk var pasūtīt mūsu interneta veikalā eamf.lv. Izvēlieties, pasūtiet un norēķinieties par precēm, neizejot no mājām vai biroja. Šeit varat apskatīt uzreiz pieejamās preces noliktavā, rezervēt preces nākamajiem pasūtījumam, iegūt informāciju par saistītām un aizstājējprecēm, iepirkties par akcijas cenām un gūt daudz citu priekšrocību. Ja vēlaties veikt individuāli ražotu pasūtījumu, Jūs laipni apkalpos, izvēlē un pirkuma noformēšanā palīdzēs mūsu atsaucīgie speciālisti.

Operatīva piegāde

Veicam pasūtījumu piegādi Latvijā un Baltijā saskaņā ar piegādes tarifiem. Pēc jebkura pasūtījuma saņemšanas ar Jums sazināsies mūsu speciālists, lai vēlreiz precizētu Jums ērtāko piegādes vietu un laiku.

Garantijas serviss

Jūsu drošībai visām tirgotajām precēm (izņemot vadus, akumulatorus, baterijas un izejmateriālus) ir divu gadu garantija, ja vien ražotājs nav noteicis citādi. Saglabājiet preces garantijas talonu un pirkumu apliecinošo dokumentu, kas būs jāuzrāda, piesakot garantijas servisu.

Regulāri jauninājumi un ierosmes dizainam

Pastāvīgi atjaunojam un pilnveidojam preču sortimentu, lai Jūs saņemtu pašus jaunākos un ērtākos risinājumus no labākajiem mēbeļu un durvju furnitūras ražotājiem pasaulē. Jūsu iedvesmai un ērtākai dizaina darbu organizēšanai piedāvājam daudzveidīgus produktu katalogus ar bagātīgu ilustratīvo un tehnisko informāciju.

Lai noslēgtu sadarbības līgumu, lūdzu, sazinieties ar mums!