image

Izstrādājumi no alumīnija profiliem

Kvalitatīvi izstrādājumi mēbeļu izgatavošanai un interjera papildināšanai

Saņemiet īpaši Jūsu vai Jūsu klientu vajadzībām individuāli izgatavotas bīdāmo durvju sistēmas un alumīnija profilu fasādes mēbelēm pāris nedēļu laikā! Mūsu radītā alumīnija profilu produktu līnija Amflex ietver labāko, kas nepieciešams mūsdienīgai dzīves telpai.

Mūsu izstrādājumi tiek ražoti pēc individuālām dizaina prasībām – tieši tā, kā paredzēts Jūsu interjera projektos. Realizēsim Jūsu idejas ar patiesu rūpību, kvalitāti un prieku.

Piemērosim un izgatavosim īpaši Jums

  • Alumīnija profilu fasādes mēbelēm. Piedāvājam daudzveidīgus, atšķirīga dizaina profilus, kas savienojumā ar stiklu rada iespējas izgatavot mēbeles jebkurām mūsdienu interjera un dzīvesveida prasībām.
  • Stiklotas mēbeļu un durvju fasādes. Jūsu izvēlei stikli ar plašu krāsu un toņu izvēli, dekoratīvie stikli ar strukturētu virsmu. Piedāvājam arī dažādas dekoratīvās plēves, kuras var apvienot gan ar caurspīdīgu, gan matētu stiklu.
  • Bīdāmās durvis. Izgatavojam bīdāmās durvis ar stikla vai koka fasādi un daudzveidīgām dizaina noformējuma iespējām. Izmantojiet bīdāmās durvis skapju fasādēm, dažādu telpu un zonu nodalīšanai. Moderns dizains, klusa, plūstoša aizvēršanās – viegli un ērti!

Garantēta kvalitāte

Katra pasūtījuma kvalitāti nodrošina ražošanas iekārtas ar augstu detaļu apstrādes precizitāti un profesionāli montāžas speciālisti.

Ātra izgatavošana

Izmantojot automatizētās ražošanas iekārtas un optimizētu pasūtījumu pieņemšanas procesu, mēs nodrošinām ļoti ātrus un precīzus izpildes termiņus.

Elastīgi apjomi

Esam elastīgi gan mazu, gan apjomīgu pasūtījumu izgatavošanā. Viena vai simt fasāžu – izgatavosim tieši tik daudz, cik Jums nepieciešams.

Ir jautājumi par mēbeļu furnitūras izgatavošanu pēc pasūtījuma? Droši sazinieties ar mums!

amf-gallery-category-list_03