image

Sales team

Kristīne Jēkabsone

Head of Sales
+371 26441123
kristine@amf.lv

Juris Krastiņš

Customer group manager

+371 27347222
juris@amf.lv

Kristīne Džeriņa

Trade specialist

+371 20012092

kristinedzerina@amf.lv

Kristaps Bērziņš

Trade specialist

+371 26131888

kristapsberzins@amf.lv

Māris Ziemelis

Customer group manager

+371 26565183
maris@amf.lv

Kristaps Sutra

Trade specialist

+371 28952508
kristaps@amf.lv

Jānis Vostrjakovs

Trade specialist

+371 27002083
JanisVostrjakovs@amf.lv

Diana Puka Mežaraupe

Customer group manager

+371 26677130
diana@amf.lv

Uldis Zaharovs

Trade specialist

+371 26576555
uldis@amf.lv

Ieva Kārkliņa

Trade specialist

+371 26374508
ieva@amf.lv

Mārtiņš Mucenieks

Customer group manager

+371 22405366
martins.mucenieks@amf.lv

Agnis Rūja

Trade specialist

+371 27376555
agnis.ruja@amf.lv

Toms Erdmanis

Trade specialist

+371 22008811

toms@amf.lv

Kaspars Vēvers

Customer group manager

+371 25599066

kaspars.vevers@amf.lv

Salvis Leimanis

Vidzeme customer group manager

+371 22359244
salvis@amf.lv

Kaspars Ciematnieks

Latgale customer group manager

+371 26531291
kasparsciematnieks@amf.lv

Vjačeslavs Kolosovs

Kurzeme customer group manager

+371 28002253
kurzeme@amf.lv

Edīte Mārtinsone

Vidzeme customer sales specialist

+371 20200631

edite@amf.lv

Jānis Zušmanis

Latgale customer sales specialist

+371 29388146

janis.zusmanis@amf.lv

Sazinieties ar mums – priecāsimies sadarboties!