image

Pārdošanas komanda

Mēs esam mērķtiecīga, profesionāla un atbildīga komanda, kuru veido pieredzējuši speciālisti – vairums no mums uzņēmumā strādā no tā pirmsākumiem. Esam radoši un azartiski jaunu ideju īstenošanā, vienmēr tiecamies pēc jaunām idejām un risinājumiem, lai būtu soli priekšā konkurentiem. Regulāri mācāmies un apgūstam nozares jauninājumus, kā arī dalāmies zināšanās ar citiem.

Evija (2)

Evija Matuka, vairumtirdzniecības vadītāja
Pēc izglītības Evija ir finanšu ekonomiste. Mēbeļu sastāvdaļu un furnitūras tirdzniecības nozarē nokļuva nejauši, bet, kā vēlāk izrādījās, Evijai tas patīk un padodas. Darba pieredze šajā jomā ir jau vairāk nekā 15 gadu. Par vienu no saviem lielākajiem profesionālajiem panākumiem uzskata zīmola Egger ieviešanu Latvijā. Brīvajā laikā labprāt apmeklē teātri un kino, īpaši interesē skandināvu filmas. Pēc spraigas darba nedēļas spēkus atjauno pie dabas, dodoties garās pastaigās vai velobraucienos.

Liga

Līga Štāle, tirdzniecības speciāliste
Līgas pirmā darba pieredze bija saistīta ar tirdzniecību, tāpēc, tikai sākot strādāt šajā nozarē, sapratusi, ka tā ir viņas īstā vieta. Gandarījumu darbā sniedz ikkatra labi nostrādāta diena, kad viss iet no rokas un pasūtījumi birst kā no pārpilnības raga. Vislabāko atpūtu pēc garas darba dienas Līgai sniedz grāmatu lasīšana.

Uldis (2)

Uldis Zahārovs, tirdzniecības speciālists     Uldim ir daudzu gadu darba pieredze mēbeļu ražošanas jomā un māksliniecisko mēbeļu galdnieka izglītība. Viņu saista tirdzniecības speciālista amats, jo viņš uzskata sevi par komunikablu cilvēku, kam patīk meklēt inovatīvus risinājumus. Ulda vaļasprieks ir makšķerēšana.

Maris

Māris Ziemelis, tirdzniecības speciālists         Mārim ir bakalaura grāds uzņēmējdarbībā un vadībā. Viņš ir piekritis strādāt uzņēmumā AM furnitūra tāpēc, ka saskatījis izaugsmes iespējas un dzirdējis labas atsauksmes par uzņēmuma kolektīvu, kurā strādā zinoši darbinieki, savas nozares eksperti. Kolēģi Māri raksturo kā draudzīgu, jautru cilvēku, kas nekad neatteiks pielikt palīdzīgu roku. Brīvajā laikā Mārim patīk aktīva atpūta pie dabas.

Rimants Arbidāns, tirdzniecības speciālists       Rimants ar kokapstrādi saistītos uzņēmumos strādā jau 10 gadus. Savas darba gaitas sācis kā galdnieks, bet pamazām iegūstot pieredzi un izglītību, ir nonācis pie tirdzniecības un sapratis, ka tieši pārdošanas process un darbs ar klientiem ir tas kas Rimantam patīk viss labāk. Līdz ar to lielāko gandarījumu darbā gūst no klientu vajadzību, problēmu izzināšanas un atrisināšanas process. Savu brīvo laiku Rimants pavada ar ģimeni vai draugiem izmantojot gan pilsētas gan lauku piedāvātās atpūtas un izklaides iespējas.

amf_maris1

Māris Grāvītis, Tirdzniecības speciālists
Darbu AM Furnitūra Māris izvēlējies, jo ir pabeidzis galdniecības vidusskolu, kā arī iepriekšējā pieredze ir tieši saistīta ar aktīvo pārdošanu. Pārliecinājušas arī AM furnitūra labās atsauksmes gan no pazīstamiem cilvēkiem, gan interneta resursiem. Augstāko izglītību Māris ir ieguvis Kultūras menedžmentā, kas esot devusi pārliecību par savām spējām un komunikācijas prasmēm, jo bieži nacies uzstāties lielas auditorijas priekšā.
Brīvajā laikā Māris spēlē futbola komandā “FK Salacgrīva”, skrien krosu vai dodas kaut kur pamakšķerēt.

diana

Diāna Puka-Mežaraupe, tirdzniecības speciāliste                                                                     Pirms darba AM furnitūra, Diāna ir strādājusi uzņēmumā, kas nodarbojas ar mēbeļu ražošanu un tirdzniecību. Šī pieredze viņai ir devusi labu pamatu tam, lai tagad spētu iejusties savu klientu “ādā”, labāk izprotot viņu biznesa problēmas un vajdzības pēc mēbeļu materiāliem. Jo kā saka pati Diāna, tad lielākais gandarījums darbā ir apmierināti klienti. Kolēģi Diānu raksturo kā enerģisku un pozitīvu personību, kas nospraustos mērķus panāk ar savu neatlaidību un darba spējām. Atpūtu un spēku atjaunošanu, Diāna vislabprātāk gūst pavadot laiku pie jūras.

amf_juris

Juris Krastiņš, tirdzniecības speciālists          Jurim ir maģistra grāds enerģētikā un elektrotehnikā, taču viņa brīvā laika aizraušanās ir arhitektūra, interjers un dizains, kas bija viens no iemesliem kāpēc Juris izvēlējās darbu AM furnitūra. Ar mēbeļu nozari un arhitektūru saistās arī viena no pirmajām Jura darba pieredzēm, jo savulaik ir nācies strādāt gan mēbeļu ražošanas uzņēmumā, gan sadarboties ar vairākiem arhitektu birojiem. Gandarījumu darbā Jurim sniedz iespēja apgūt ko jaunu, kā arī pārstāvēt kvalitatīvus nozares zīmolus – Blum, Egger, Festool u.c. Papildus iepriekš minētājām interesēm, Jurim patīk arī aktīvi izkustēties – ziemā slēpojot vai vasarā spēlējot pludmales volejbolu.

 

Jelena

Jeļena Kozina, vairumtirdzniecības speciālista asistente                                                             Jeļenas līdzšinējā darba pieredze Latvijā ir bijusi saistīta tikai un vienīgi ar mēbeļu furnitūras nozari. Pēc desmit gadu prombūtnes ārzemēs viņa šogad atgriezās dzimtenē un uzmeklēja savu iepriekšējo darbavietu – AM Furnitūra. Jeļena ir priecīga par iespēju atgriezties kolektīvā un darīt darbu, kas patiesi viņai sagādā prieku un gandarījumu. Arī kolēģi to novērtējuši un raksturo viņu kā vienmēr atsaucīgu un izpalīdzīgu darbinieci. Brīvajos brīžos Jeļenai atgūt spēkus palīdz atpūta pie jūras, tikšanās ar draugiem un kāda laba grāmata.

 

Sazinieties ar mums – priecāsimies sadarboties!